Stelistii sunt draguti, frezati, aranjati... Dairo, Ovidiu Petre, Toja, Ogararu... Coafati, cu parul aranjat, cu cordelute strengare...
Steaua - Lyon: 3-5
Film vazut pe visurat.ro
Quick Search - cauta in site
Showing posts with label steaua. Show all posts
Showing posts with label steaua. Show all posts
Wednesday, October 22, 2008
Thursday, September 18, 2008
Si Steaua a jucat in Liga
Steaua a jucat aseara cu nemtii din Munchen si a pierdut... 0-1. Au jucat slabut, de multe ori haotic, fara organizare, fara tupeu. Absolut nimic in plus fata de ce ne-am obisnuit pe vremea cand era antrenor Titi Dumitriu si jucau in Liga Campionilor. Exact acelasi gust amar de neputinta l-am avut si aseara... exact acceasi senzatie ca echipa adversa e mult mai puternica si ca joaca impotriva unei echipe de piticoti, slabuti, pricajiti, care se tem sa intre la minge. Unii ar spune ca a avut si Steaua ocazii... De acord, dar sa nu uitam ca Zapata a fost imperial si sa recunoastem ca doar cu noroc Steaua ar fi putut scoate un rezultat de egalitate. Meciul a aratat asa cum il ilustreaza si scorul. Steaua nu a meritat egalul si nu l-a realizat...
Etichete:
fotbal,
liga campionilor,
steaua
Thursday, September 04, 2008
Wednesday, August 15, 2007
Inca un meci...
Inca un meci in care Steaua nu joaca nimic. Pana acum nu m-a deranjat... De fiecare data s-au scos cu cate un gol norocos. De data asta nu mai au nici o scuza. Joaca in preliminarii pentru Liga Campionilor si sunt condusi cu 1-0 in repriza a doua de o echipa de care 99,9% dintre romani nu au auzit. Sunt nervos si o sa demonstrez ca echipa asta de doi lei este ciuca batailor. Stati pe frecveta ca va voi tine la curent cu evolutia "demonstratiei" mele ;)
Etichete:
steaua
Subscribe to:
Posts (Atom)
